Pojďte s námi tvořit reklamní dárky od srdce. Po celý rok


Jak lépe dát vědět vašim spolupracovníkům a klientům, že si jich vážíte, než dárkem vybraným s citem?

Naši klienti vědí, že jim rádi věnujeme čas a osobně poradíme s tím, jaké reklamní předměty vybrat, aby byly praktické, potěšily a zároveň daly najevo to, co mají, tedy poděkování. Rádi s tím pomůžeme i vám.

Se spolupráci s firmou VIDI reklama s.r.o. jsem velice spokojená. Výrobky si můžu osobně prohlédnou, nemusím trávit čas nad katalogem, ani nikam jezdit, přijedou za vámi a reklamní předměty vám představí. Každý rok vymyslí nějaké novinky. Máme dobré odezvy i od těch, kterým byly tyto předměty věnovány, mnohdy se po nich znovu poptávají. (Brigita Opíchalová, sekretariát starosty MěÚ Dolní Benešov)

 

Proč si pro realizaci reklamních předmětů vybrat právě nás?

  • Věnujeme se vám osobně. Část našich klientů s námi zůstává 5 let a déle. A noví se také těší z pokračující spolupráce.

S paní Pfefferovou a její společností VIDI reklama naše obec spolupracuje již déle než 8 let. Této spolupráce si velmi vážíme a doufáme, že bude nadále přetrvávat i v následujícím období. Vždy jsme velmi oceňovali osobitý a profesionální přístup ze strany všech zaměstnanců, a to zejména v případech, kdy jsme potřebovali vyřešit naši objednávku v co nejkratším termínu. Z mého pohledu tedy mohu společnost VIDI reklama doporučit všem. (Bc. Martin Válek, místostarosta obec Žabeň)

  • Pomáháme vám s výběrem a dokážeme dobře poradit. Hledáme a nacházíme nové cesty. Nemáme žádný mustr, podle kterého bychom škatulkovali klienty. Snažíme se vám vyjít vstříc a najít přesně to, co hledáte, i když třeba ještě nevíte, že jste hledali právě to. Někdy nevíte, co potřebujete, dokud na to nenarazíte. Víme to. A respektujeme, že i tohle je proces, na který potřebujete prostor.

Díky dlouholeté spolupráci s VIDI reklamou každoroční výběr dárků pro naše zákazníky i zaměstnance probíhá (v no stress atmosféře) u nás ve firmě ke spokojenosti všech zainteresovaných stran. (Ing. BRONISLAV HALTOF, ředitel společnosti AUTEL montáže, a.s.)

  • Zboží pečlivě kontrolujeme, aby se vám do rukou dostalo v bezchybné kvalitě. Víme, že k omylu může dojít vždycky, ale to, co vám předáváme z výroby, pečlivě kontrolujeme. Díky tomu mají naši klienti jistotu, že dostanou reklamní předměty nejen na míru, ale v prvotřídní kvalitě.

Pro mne firma, která doporučí reklamní předměty na míru našim potřebám. Rychlá a spolehlivá dodávka. (Jaroslav Bartoň, jednatel společnosti APLAUS s.r.o.)

 

Vybrali jsme pro vás tři netradiční reklamní předměty, které potěší svým designem i praktičností

Organizér do úložného prostoru auta
Kovový krbový zapalovač s otvírákem
SCHWARZWOLF BIWA, kovová svítilna s Cree a COB diodami, magnetem a očkem

 

A co máme nejradši my?

Tyhle ručně zdobené lžičky, v balení s potiskem vaší společnosti nebo organizace.

 

Těšíme se na spolupráci!

Společně vybereme zajímavé reklamní předměty, dárky, které udělají radost nejen vašim klientům a spolupracovníkům, ale i vám.

Veškeré reklamní předměty dokážeme potisknout vaším logem.

Iva Pfefferová
tel.: 774 774 121
e-mail: pfefferova@vidi-reklama.cz